Güneşli Toptan Köfte

Güneşli Toptan Köfte | +902124934243

Güneşli toptan köfte satışı yapan firma arıyorsanız Bayrampaşa’da bulunan ve yılların tecrübesi ile köfte yapan eski usul köfteci Caca Sadri Köfte ile iletişime geçebilirsiniz. Güneşli toptan köfte siparişi isteyen düğünlere, pikniklere, nişanlara, davetlere, açık hava etkinliklerine, firma davet yemeklerine, iftar davetlerine vb. organizasyonlara çiğden köfte hazırlamaktayız. Eğer isterseniz de bir kaç elemanımız ile istenen yerde sizler için pişirip dağıtma hizmeti vermekteyiz.

Güneşli Toptan Köfte
Güneşli Toptan Köfte

Köftelerimiz, %100 dana eti ve dana yağına özel baharatlar ilave edilerek özenle hazırlanmış kendi kestiğimiz hayvanlardan elde ettiğimiz etlerle hijyen koşullara uygun olarak modern tesislerimizde üretilmektedir. Kesimlerimizi İslami kurallara uygun yapıyor ve gerekli kontrolleri aksatmadan yerine getiriyoruz. Özenle seçilmiş kaliteli etler ile hazırlanarak ev köftesi formundaki bu lezzeti sizlerin beğenisine sunulmaktayız. Tamamen doğal hiçbir koruyucu ve katkı maddesi içermeyen Caca Sadri Köfte siz değerli müşterilerimizi köfte yapma zahmetinden kurtaracaktır.

Firmamız müşterilerine ürünlerini her zaman aynı kalitede ve aynı lezzette sunmayı hedeflemektedir. Caca Sadri köfte, toptan köfte siparişleriniz için bölge ayırt etmeksizin sipariş almaktadır. İstanbul ilçelerinin tümüne hizmet veren firmamız zamanında teslimat ve lezzet konusunda sizi temin etmektedir. Güneşli toptan köfte siparişi vermek için +902124934243 nolu telefonumuz ya da info@cacasadrikofte.com mail adresimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.